Добове моніторування ЕКГ 24 години (Холтер)
Укладаємо договори (декларації) для безоплатного обслуговуванняв межах пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безоплатного обслуговування

Холтерівське (амбулаторне, добове) моніторування ЕКГ

тривала реєстрація ЕКГ в умовах щоденної активності пацієнта з подальшим аналізом отриманого запису. Дає можливість виявити порушення в роботі серця, навіть якщо вони трапляються дуже рідко, оскільки запис ЕКГ ведеться безперервно протягом 1-ї доби.

Метод названий на честь американського дослідника Нормана Холтера, який запровадив радіоелектрокардіографію і вперше здійснив тривалу реєстрацію ЕКГ.

Цей метод є неінвазивним і високоінформативним, він широко застосовується як у стаціонарних, як і в амбулаторних умовах для діагностики ішемічної хвороби серця (ІХС), порушень ритму та провідності серця, а також оцінки ефективності лікування серцево-судинних захворювань.

Холтерівське моніторування ЕКГ (ХМ-ЕКГ) – один із найкращих методів діагностики та оцінки ефективності лікування серцево-судинних захворювань. Детально аналізуються основні показання для застосування цього методу обстеження, зокрема оцінка симптомів, які можуть бути пов’язані з порушеннями серцевого ритму та провідності; стратифікація ризику у пацієнтів зі структурними захворюваннями серця без симптомів аритмії; оцінка ефективності лікування аритмій серця; оцінка функції імплантованих пристроїв; діагностика та оцінка ефективності лікування ішемії міокарда.

Процедура обстеження дуже проста: за допомогою спеціальних електродів до пацієнта підключають невеликий пристрій, який фіксується на ремені. Пацієнт веде звичайний спосіб життя. Необхідністю є лише ведення щоденника, в якому пацієнт занотовує особливості самопочуття, скарги, різновид діяльності, прийом лікарських препаратів, фізичні навантаження, час сну і неспання.

Через заданий час дані з апарату розшифровують на комп’ютері.

Програма обробки даних здатна забезпечити виявлення та аналіз усіх різновидів аритмій і нападів стенокардії. Крім цього, лікар сам переглядає запис і може відкоригувати помилки програми. Цей метод допомагає не тільки з достатньою точністю поставити діагноз, а й у багато разів підвищити ефективність лікування серцево-судинних захворювань.

Лікарі-кардіологи медичного центру Веста в Ірпені

Усата Людмила Петрівна
Кардіолог, терапевт
Досвід роботи: 23 роки
Категорія: вища
Курсіна Наталія Вікторівна
Кардіолог
Кандидат медичних наук
Досвід роботи: 22 роки
Категорія: вища

Вартість послуг

Шановні пацієнти, увага! На сайті проводиться актуалізація цін. Обов’язково уточнюйте інформацію в call-центрі клініки: +38 063 554-34-34; +38 095 554-34-34; +38 096 554-34-34

НазваВартість (грн.)
1Електрокардіографія 240
2Ехокардіографія (УЗД серця)590
3Добове моніторування ЕКГ 24 години (Холтер)1000

Кому призначають таку процедуру?

Показаннями для проведення холтерівського моніторингу є ситуації:

 • раннє виявлення ішемії міокарда – у чоловіків старше 35 років та жінок старше 40 років виконується один раз на три роки, у кардіологічних пацієнтів – раз на рік;
 • ведення контролю антиаритмічної терапії;
 • ведення контролю антиішемічної терапії (до проведення лікування і через три тижні після нього);
 • при супутніх синдромах і станах (хвороби щитоподібної залози, тиреотоксикозі; високий рівень холестерину; планована вагітність);
 • при вагітності на будь-якому терміні (одноразово).

Використання методу також показано при:

 • втраті свідомості й непритомності;
 • підвищеній глюкозі крові (проводиться пошук безбольової ішемії міокарда);
 • анемії будь-якого походження;
 • задишці;
 • больовому синдромі у грудях;
 • ожирінні третього ступеня;
 • планованому хірургічному втручанні при нічному апное;
 • синдромі хронічної втоми, а також до і після променевої або хіміотерапії.

Метод показаний особам небезпечних професій (щороку): льотчикам, водіям громадського транспорту, водолазам, кранівникам, промисловим альпіністам, авіадиспетчерам.

Мобільний додатокVesta Медичний Центр
Щоб встановити мобільний додаток Vesta Медичний Центр на Ваш телефон, треба скористатися прямими посиланнями які наведені нижче:
undefined    undefined
Шановні пацієнти

Увага! З 1.06. у медичному центрі "Веста" відбуватиметься зміна цін на послуги

Медичний центр «Веста» - ПРАЦЮЄМО ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ!

Медичні послуги для дітей і дорослих!

Ми маємо систему безперебійного живлення!

Ми постійно на зв’язку:

- У Месенжері Viber за номером телефону:

098 11 77 589

- У соціальних мережах Facebook (Messenger) та   Instagram (Direct).

Слава Україні!

Віримо в ЗСУ!

🇺🇦🙏🇺🇦😁🇺🇦🙏