О медицинском центре Веста в Ирпене
Заключаем договоры (декларации) для бесплатного обслуживаниявнутри пакета услуг первичной медицинской помощи гарантированного НСЗУ.
Заключаем договоры (декларации) для бесплатного обслуживания

О медицинском центре Веста

Приветствуем Вас на нашем сайте!

Медицинский центр «Веста» — это современная многопрофильная частная клиника, оснащенная медицинским оборудованием эксперт класса.

В нашей клинике ведут прием кандидаты медицинских наук, эксперты в области медицины, ориентированные на максимально щадяещее и безопасное для пациента лечение.

Медицинский центр оснащен современным медицинским оборудованием, что позволяет провести полный спектр обследований по диагностике и лечению различных заболеваний.

Администраторы клиники создают комфортные условия обследования:

Проинформируют об услугах, стоимости;
Запишут на прием в комфортное для Вас время
Предоставят информацию по медицинской услуге

Одно из отделений клиники «Веста» — дневной стационар, задача которого безопасно, эффективно и максимально быстро вернуть пациента к привычной здоровой жизни.

Высшая ценность для нас — доверие и здоровье наших клиентов. Мы всегда гарантируем этические вопросы анонимности, конфиденциальности и приватности.

Отзывы клиентов о клинике Веста

Лариса Петрівна найкращий лікар в цій галузі, якого я зустрічала. Професіоналізм вищого рівня. Випадково потрапила на прийом 6 років тому і вже не розлучаюсь. Рекомендую! 🫶🏻
Дуже хороший лікар. Допомогла, звертаюсь регулярно. Легко в спілкуванні, доступно і не страшно)
Дуже раджу звертатися до Миколи Борисовича!!! По-перше, чудовий прийом. З лікарем приємно спілкуватися, ввічливо, професійном приязно, не соромно. По-друге, він назначив мені лікування, з мінімумом зайвих ліків, за яких проблема дуже продуктивно усунулася (але це у моєму особистому випадку). Під час прийому опитав про різні прояви проблеми, дослідив з різних сторін. Відчуваєш, що подорослішала, коли замість ігнорування проблеми і сподівань, що воно саме пройде – звертаєшся до лікаря 😁😁 Коротше, дуже задоволена, відчула, що попілкувалася про себе. А так би, ходила б мучилась з проблемою яка б псувала мені якість життя 🙄

Если у Вас есть пожелания или рекомендации по улучшению работы нашего медицинского центра - напишите, пожалуйста, нашему директору.


Мобільний додатокVesta Медичний Центр
Щоб встановити мобільний додаток Vesta Медичний Центр на Ваш телефон, треба скористатися прямими посиланнями які наведені нижче:
undefined    undefined
Шановні пацієнти

МЦ «Веста» працює !

У нас завжди є…

💡 електроенергія

💧 вода

🌤️ тепло

📱 wi-fi

Ми встановили систему безперебійного живлення!

МЦ «Веста»продовжує працювати навіть під час вимикання світла в місті. Контакт-центр з турботою відповідає на ваші дзвінки, повідомлення та записує на прийом. А лікарі проводять консультації, огляди, операції та продовжують рятувати життя пацієнтів.

Висловлюємо свою вдячність за довіру, як приватній клініці так команді лікарів, де кожен береже свій фронт.

Робимо все можливе, щоб надавати якісну медичну допомогу! 👌🏼

Слава Україні 🇺🇦

Ми постійно на зв’язку:

- У Месенжері Viber за номером телефону:

098 11 77 589

- У соціальних мережах Facebook (Messenger) та   Instagram (Direct).