Врач Титаренко Людмила Анатольевна в Ирпене
ПЦР - тест на коронавирус.Цена снижена!
ПЦР - тест на коронавирус

Титаренко Людмила Анатольевна

ЛОР взрослый и детский
Опыт работы: 23 года
Категория: высшая
Отзывы: (16)

Приоритетные направления в работе:

  • Диагностика и лечение заболеваний верхних дыхательных путей у детей и взрослых
  • Диагностика и лечение заболеваний, сопровождающихся увеличением лимфатических узлов шеи (лимфоэпителиального кольцо Пирогова-Вальдэера к которому входят гланды, аденоиды, трубные миндалины, языковой миндалины, языковой миндалины и другие скоплении лимфатической ткани участка)
  • Диагностика и лечение ангин, тонзиллитов как острых так и хронических, ринитов у детей и взрослых с использованием современного оборудования и новейших методик, использованием индивидуальных подходов к каждому пациенту
  • Диагностика и лечение заболеваний органа слуха у детей и взрослых
  • Использование методик эндоскопического обследования детей и взрослых с целью выявления источника инфекции и их устранение
  • Своевременное выявление и лечение онкологических заболеваний глотки, ведения пациентов с имеющейся патологией
  • Диагностика и лечение нарушений голоса у детей и взрослых

Отзывы о данном специалисте

Титаренко Людмтов Анатоліївна, хороший лікар. Чудовий лікар. Лише вона змогла вилікувати ніс мого сина
Огромное спасибо Людмиле Анатольевне !!!!Врач который знает свою работу!!!
Дуже класний лікар. Вміє спілкуватися з дітьми, домовлятися. Лікування чітке і потрібне без зайвого. Зверталися багато разів упродовж декількох років - завжди лише позитивні враження. Вміння або досвід передбачення хвороби. У дитини був негативний досвід спілкування з іншим лікарем в іншій установі, а з Людмилою Анатоліївною майже старі приятелі. У неї без проблем погоджується навіть на "кукушку", коли це треба
Хорошая клиника и специалисты. Доктора рекомендую
Титаренко Людмила Анатольевна врач от Бога. Поставила правильный диагноз . Всем рекомендую доктора и клинику Веста.
Очень благодарна Людмиле Анатольевне за правильно назначеное лечение ,буквально на следующий день наступило улучшение. До этого наблюдалась год у другого доктора и никаких результатов.
Спасибо Людмиле Анатольевне чудо доктор. До этого год лечилась у другой клинике и никакого результата. И только Людмила Анатольевна назначив правильное лечение на второй день заметны улучшения. Огромное Вам спасибо.❤
Великолепный доктор! Внимательная, все четко , всегда внимательна и аккуратна во время исследований!!!! Вежливая и приятная ! Дети с огромным удовольствием приходят на Прием и манипуляции!
Индивидуальный подход. Очень внимательный доктор, умеет работать с детьми.
Спасибо Людмиле Анатольевне! чудесный врач!Выписала мне курс лечения,затем я ходила на процедуры,благодаря которым я вылечилась!Отличный врач,рекомендую!
Чудовий лікар, були сірні пробки, дитина кожен раз плакала після ванни. Один прийом, дуже кваліфіковано, безболісно для дитини. Також проконсультувала для подальшого догляду. Дякую Вам.
Дуже гарний і чуйний лікар. Стисло і по суті (без прикрас і красномовства, "води") розказує все як є. Зайвих маніпуляцій і аналізів не призначає, а головне до кінця бореться з проблемою. Нам сподобалось. Побігавши по Ірпеню, ми зайшли свого лікаря ЛОРА)).
Дуже уважний і кваліфікований лікар. Неодноразово зверталася з дітьми і сама. Оглядами і адекватністю призначень для лікування задоволена. Видно, що лікар турбується про кожного пацієнта. Дякую!
До Людмили Анатоліївни звертаємося вже більше 2 років, кращого ЛОРа не знаю, хоча неодноразово користувалася послугами в різних клініках і лікарів. Нічого зайвого не призначає, завжди щадяще лікування та увага протягом всього процесу. І найголовніше - ефективність. Лише позитивні враження та відгуки.
подробнее
Водила неодноразово дитину на прийом до лікаря. Оглядає уважно, враховує всі особливості пацієнта, призначає тільки саме необхідне для його лікування , намагається вилікувати без антибіотиків (якщо дозволяє ситуація). Також, що дуже важливо, залишає контактний номер телефону. Завжди на зв'язку та коригує лікування, дає корисні поради для швидкого одужання хворого.
Все ок, лікар була уважна, все детально розпитала, подивилась. Чудово, я прийшов трохи раніше і мене зразу прийняли. Ніяких зауважень. Збираюсь ще звертатись в медичний центр Веста.
Мобільний додатокVesta Медичний Центр
Щоб встановити мобільний додаток Vesta Медичний Центр на Ваш телефон, треба скористатися прямими посиланнями які наведені нижче:
undefined    undefined
Шановні пацієнти

МЦ «Веста» відновлює свою роботу!💛💙

Разом з усією Україною ми накопичуємо сили для гучного святкування перемоги.

А поки робимо те, що вміємо найкраще - відновлюємо здоров’я наших пацієнтів.

💡Перелік послуг, які будуть доступні:


📌Консультації у сімейного лікаря, терапевта, педіатра, хірурга, гінеколога - безкоштовно для пацієнтів;

📌Вакцинація дітей і дорослих за національним календарем щеплень зі знижкою -30%;

📌Вакцинація від коронавірусної хвороби - безкоштовно для пацієнтів;

📌УЗД зі знижкою -50%;

📌Лабораторні дослідження зі знижкою -30%;

📌Фіброгастродуоденоскопія та колоноскопія безкоштовно за направленням від сімейного лікаря та зі знижкою -50% для пацієнтів за самозверненням;

📌Вимірювання тиску, ваги, зросту, електрокардіограма - безкоштовно;

📌Довідки та листки непрацездатності.


🗒Щодня цей список буде доповнюватись.

Ми певні: єднаючись ми щодня наближаємось до перемоги!💙💛

📆Чекаємо на вас щодня з 9.00 до 15.00

Вихідний день - неділя


📲Для запису звертайтеся за номерами:

+38(063) 554-34-34

+38(096) 554-34-34

+38(095) 554-34-34

🏥м.Ірпінь, вул. Соборна 128/1


💚Веста-з турботою про Вас