ПЦР - тест на коронавирус.Цена снижена!
ПЦР - тест на коронавирус

Сыч Александр Сергеевич

Травматолог - ортопед, вертебролог
Опыт работы: 17 лет
Категория: первая
Отзывы: (2)

Приоритетные направления в работе:

  • лечение и профилактика остеохондроза позвоночника
  • ортопедическая диагностика и подготовка опорно-двигательного аппарата к беременности и родам
  • восстановление опорно – двигательнрого аппарата после беременности и родов
  • ортопедическое сопровождение беременных
  • лечение отсроченных последствий травм и перегрузки позвоночника и суставов (мышечно – тонический синдром, теннисный локоть, пяточная “шпора”, плечелопаточный периартроз и др.)

Отзывы о данном специалисте

Добрий вечір! Нещодавно ми з чоловіком були на консультаціі та проходили лікувальний масаж і ще деякі процедури у вашому центрі, і хочу відмітити , що це другий раз ( перший раз лікувались у 2018 році) Позитивне враження залишилось по відношенню спеціалістів вашого центру до пацієнтів: привітні, приємні, уважні.
Особливу увагу хочу приділити лікарю ортопеду вищої категорії Сичу Олександру Сергійовичу та масажисту Світлані Михайлівні , які нас лікували.Лікар дуже грамотний,запитань у мене було багато і на всі отримала вичерпну відповідь та рекомендації. Професійність на вищому рівні, компетентність дуже висока, уважний, коректний. Масажист Світлана Михайлівна - професійно робить масаж, дуже привітна, приємна, уважна Ми Вам дуже вдячні за вашу турботу . Олександре Сергійовичу! Світлана Михайлівна! - Ви найкращі!!!! Нам дуже сподобалось. Я всім рекомендую лікаря-ортопеда Сича О.С. та масажиста Світлану Михайлівну! Нехай щастить вам!!!
подробнее
Все добре пройшло. Я повністю задоволений консультацією у даного лікаря. Буду записуватися на наступні прийоми з подальшим лікуванням. Призначили лікування, тому все чудово.