Врач Цимбаленко Александр Викторович в Ирпене
Заключаем договоры (декларации) для бесплатного обслуживаниявнутри пакета услуг первичной медицинской помощи гарантированного НСЗУ.
Заключаем договоры (декларации) для бесплатного обслуживания

Цимбаленко Александр Викторович

Флеболог. Проктолог, хирург, врач УЗИ диагностики
Опыт работы: 23 года
Категория: высшая
Отзывы: (9)

Приоритетные направления в работе:

  • Миниинвазивное лечение варикозной болезни ( минифлебектомия и ЄВЛК- єндовенозная лазерная коагуляция)
  • Малоинвазивное лечение геморроя , анальньіх трещин
  • Инфракрасная фотокоагуляция внутренних геморроидальньіх узлов , лазерная абляция наружных геморроидальньіх узлов , лазерное лечение анальной трещины , полипов , копчиковьіх ходов .
  • Хирургическое лечение гнойных заболеваний кожи, подкожной клетчатки (абсцесс, флегмона, панариций, парапроктит и другие)
  • Удаление доброкачественных образований кожи и подкожной клетчатки хирургическим путем и лазером
  • Первичная и вторичная обработка ран

Отзывы о данном специалисте

Внимательный, все объяснит и посоветует. Рада что попала к нему. Спасибо )))
Профессионал! Рекомендую! Очень рада,что попала именно к нему!
Супер-лікар! В 2020 мені довелося звернутися, дуже боялася, але з першого погляду і дотику зрозуміла, що все буде ок! Так і сталося! Олександр Вікторович, дякую Вам!
Врач от Бога, внимательный,на все вопросы по Вайберу отвечает,мужу вылечил воспалившийся тромб на ноге,я обращалась с геморроем,очень боялась,процедура не приятная,но спасибо что есть такие врачи как Александр Викторович,удаление проходило в два этапа,спасибо.
Лікар, майстер своєї справи. Проблему вирішив швидко і без нав’язування зайвих процедур. Рекомендую.
Вероніка
15.01.2021
Дякую за професіоналізм та бажання допомогти. Олександр Вікторович дуже уважний і ретельнй у своїй роботі, приділяє максимум уваги пацієнтам.
Величезне спасибі Олександру Вікторовичу. Так сталося, що звертатися до нього довелося кілька разів. Результат завжди був позитивним. Відмінний, уважний доктор, і просто людина з великої літери.
З моєї точки зору, лікар добре проконсультував мене, по тому напрямку, через який я звернулася. Доктор виявив супутні захворювання, власне кажучи, я отримала адекватні рекомендації від нього.
Олександр Вікторович проводив первинний огляд, дав призначення. На мою думку, це уважний доктор, ввічливий, можу відзначити, що він вміє вислухати. Спеціаліст проявив інтерес до мого запитання. Пояснює він все доступно і зрозуміло!
подробнее
Довгий час зволікала з походом до проктолога, хотіла знайти кращого. Зовсім недавно натрапила на позитивні відгуки в інтернеті, стосовно клініки "Веста" і лікаря Цимбаленко Олександра Вікторовича.
Довго думала, і вирішила сходити до нього на прийом все ж. Що стосується процедури, то скажу чесно - це неприємно і навіть боляче, але терпимо. Все ж ми розуміємо, що іншого шляху немає. Анітрохи не шкодую, що відвідала цю клініку. Лікарем залишилася задоволена.
подробнее
Мобільний додатокVesta Медичний Центр
Щоб встановити мобільний додаток Vesta Медичний Центр на Ваш телефон, треба скористатися прямими посиланнями які наведені нижче:
undefined    undefined
Шановні пацієнти

МЦ «Веста» працює !

У нас завжди є…

💡 електроенергія

💧 вода

🌤️ тепло

📱 wi-fi

Ми встановили систему безперебійного живлення!

МЦ «Веста»продовжує працювати навіть під час вимикання світла в місті. Контакт-центр з турботою відповідає на ваші дзвінки, повідомлення та записує на прийом. А лікарі проводять консультації, огляди, операції та продовжують рятувати життя пацієнтів.

Висловлюємо свою вдячність за довіру, як приватній клініці так команді лікарів, де кожен береже свій фронт.

Робимо все можливе, щоб надавати якісну медичну допомогу! 👌🏼

Слава Україні 🇺🇦

Ми постійно на зв’язку:

- У Месенжері Viber за номером телефону:

098 11 77 589

- У соціальних мережах Facebook (Messenger) та   Instagram (Direct).