Ортокератологічні (нічні) лінзи MoonLens
Укладаємо договори (декларації) для безоплатного обслуговуванняв межах пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безоплатного обслуговування

Ортокератологічні (нічні) лінзи MoonLens

Ортокератологія – це напрямок у сучасній офтальмології, який вивчає клінічні методи корекції короткозорості (міопії) та міопічного астигматизму спеціальними контактними лінзами. При цьому абсолютно відсутня необхідність вдаватися до хірургічного лікування, а також носіння окулярів або контактних лінз у денний час. Ідеальне рішення – ортокератологічні лінзи MoonLens. Пацієнт просто одягає на ніч MoonLens і спить у них. Вранці знімає лінзи і весь день чудово бачить (гострота його зору сягає 100%).

Як працюють лінзи MoonLens?

Принцип роботи ортокератологічних лінз заснований на властивості рогівки ока, яку фахівці називають пам’ять форми. Точно розрахована дія (на задану величину) за певний проміжок часу (не менше 6 годин) змінює форму рогівки – верхній шар епітелію набуває форми лінзи. В результаті змінюються параметри рефракції, які рогівка «пам’ятає» протягом декількох годин (від 24 до 48).

Підбір нічних лінз відбувається індивідуально для кожного пацієнта і складається з кількох етапів:

 • офтальмологічне обстеження – оцінюється стан очей, ступінь порушення гостроти зору тощо; виявляється відсутність протипоказань;
 • виконання розрахунку та підбору лінз MoonLens;
 • проведення навчання правильному користуванню ортолінзами та видача рекомендацій лікаря щодо догляду та зберігання нічних лінз; визначення схем стандартних контрольних оглядів.

Важливо розуміти! Виразність позитивних результатів залежить від ступеня міопії та індивідуальних особливостей людини.

Переваги нічних лінз MoonLens

Геніальна розробка групи вчених з Австралії, США та Канади на сьогоднішній день є найефективнішим методом зниження стрімкості розвитку короткозорості (практично до повної зупинки). До основних переваг ортокератологічних лінз MoonLens відносять:

 • неперевершена якість та безпека – киснепроникний та високоміцний матеріал дозволяє рогівці вільно «дихати», а також гарантує безпеку та ефективність експлуатації (на весь період носіння) за умови обов’язкової щоденної дезінфекції та чищення;
 • виключено виникнення синдрому «сухого ока»;
 • у зв’язку з використанням лінз тільки під час нічного сну (коли очі закриті) неможлива гіпоксія рогівки;
 • повна оборотність ефекту – при припиненні застосування лінз MoonLens рогівка повертається до своєї первісної форми та за необхідності є можливість проведення корекції зору іншими способами;
 • простота експлуатації – ортолінзи використовуються лише під час сну (легко надягаються та знімаються), не викликаючи жодного дискомфорту; добовий життєвий ритм не порушується; таке коригування абсолютно підходить для дітей та підлітків, які ведуть вкрай рухливий спосіб життя.

Показання та протипоказання до використання нічних лінз

Лінзи MoonLens рекомендовані для застосування пацієнтам віком від 6 до 60 років із прогресуючою міопією. Нічні лінзи коригують:

 • короткозорість від -0,5 до -7,0 дптр;
 • міопічний астигматизм до -4,0 дптр.

MoonLens – гарне рішення для спортсменів, плавців та людей, які через ті чи інші причини не можуть скористатися денними лінзами або лазерною корекцією зору.

Перелік протипоказань для використання ортокератологічних лінз ідентичний звичайному варіанту лінз:

 • запальні та дистрофічні зміни рогівки;
 • кератоконус;
 • деякі захворювання повік;
 • лагофтальм;
 • тяжка форма синдрому «сухого ока»;
 • будь-які травми органів зору.
Мобільний додатокVesta Медичний Центр
Щоб встановити мобільний додаток Vesta Медичний Центр на Ваш телефон, треба скористатися прямими посиланнями які наведені нижче:
undefined    undefined
Шановні пацієнти

Увага! З 1.06. у медичному центрі "Веста" відбуватиметься зміна цін на послуги

Медичний центр «Веста» - ПРАЦЮЄМО ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ!

Медичні послуги для дітей і дорослих!

Ми маємо систему безперебійного живлення!

Ми постійно на зв’язку:

- У Месенжері Viber за номером телефону:

098 11 77 589

- У соціальних мережах Facebook (Messenger) та   Instagram (Direct).

Слава Україні!

Віримо в ЗСУ!

🇺🇦🙏🇺🇦😁🇺🇦🙏